KezdőlapBemutatkozás, szerzőinkGeoffrey Hoppe – Adamus Saint-Germain, Tóbiás

Geoffrey Hoppe – Adamus Saint-Germain, Tóbiás

Geoffrey A. Hoppe egy középnyugat-amerikai katolikus családban született és nevelkedett. A spiritualitás és metafizika iránt 19 éves korában kezdett érdeklődni, amikor hipnotizálta egy barátját, aki a transz során számtalan előző életes emléket mesélt el. Az ezt követő években Geoffrey beletemetkezett a metafizika és a vallás tanulmányozásába.

Geoffrey Hoppe és felesége, Linda

Azután majd 20 évre felhagyott a spiritualitással, mivel az üzleti élet minden idejét igénybe vette. Rengeteg reklámcégnél és gyártási vállalatnál dolgozott marketing-vezetőként a Középnyugaton és Texasban. Geoff két amerikai és egy nemzetközi „multidimenzionális telekommunikációs technológiai” szabadalomnak, valamint számos védjegynek és szerzői jognak a tulajdonosa.

Tóbiás először 1997-ben, egy repülőút alkalmával jelent meg Geoffrey-nek, és majdnem egy éven át „beszélgettek” egymással, mielőtt Geoffrey elkezdte volna Tóbiást mások jelenlétében közvetíteni. Tóbiás üzeneteiben mély rálátásokat nyújtott számunkra az elmúlt életekkel és a jelenlegi kihívásokkal kapcsolatban, majd miután 2009-ben ismét visszatért ide, a fizikai síkra, Geoffrey Adamus Saint-Germain közvetítéseit kezdte csatornázni.

Geoffrey 1999-ben alapította a Bíbor Kört, amely igen gyorsan kiterjedt nemzetközi hallgatóságra tett szert. Jelenleg több angyali lény üzeneteit is közvetíti, többek között Adamus Saint-Germain, Kuthumi lal Singh és Merlin szavait tolmácsolja. Geoffrey 1997-ben vette feleségül főiskolai szerelmét, Linda Benyo-t, azóta mind a magánéletben, mind az üzleti életben társai egymásnak. Amikor nem utaznak vagy tanítanak, akkor a Sziklás-hegységben élnek a colorado-i Golden közelében.

Adamus Saint-Germain-ről

Saint Germain (akire néha Rákóczi Mesterként utalnak) az Ősi Bölcsesség Mestere, akinek misztikus képességeket és hosszú életet tulajdonítanak. Szintén azonosítják a valóban élt St. Germain gróffal (1710–1784), aki a 18. századi Európában több helyen is megfordult, és cselekvő szerepet játszott a kor számos Misztériumiskolájában. Nevét a latin Sanctus Germanus szóból alakította át, ami „Szent Fivért” jelent. Saint-Germain azt tanítja, hogy a legmagasabb fokú alkímia az emberi tudatosság átalakítása a Felettes Én isteni mivoltává.

Saint-Germain 2005-ben érkezett a Bíbor Körbe (www.crimsoncircle.com) Geoffrey Hoppe közvetítésével, Tóbiásnak, egy másik Felemelkedett Mesternek a vendégeként. Miután Tóbiás 2009 júliusában ismét leszületett, Saint-Germain vette át Tóbiás tanítói és vezetői szerepét a szervezetben. Az itteni munkája során önmagát Adamus Saint-Germain-nek nevezi, hogy megkülönböztesse a megtestesült felemelkedésből jelenleg érkező tanításait a korábbi munkásságától, illetve más közvetítők munkásságától. Adamus Saint-Germain egyedi szelete Saint-Germain egyetemes lelkének. Stílusa provokatív, szórakoztató, ugyanakkor mélyről jövő felismeréseket hoz a hallgatói számára. Szenvedéllyel támogatja azokat, akik visszavonhatatlanul a megtestesült felemelkedés mellett döntöttek ebben az életükben, ám a tömegtudatosság sűrűsége és a jelen erőteljes mentális fókusza és programozottsága miatt rengetegféle figyelemeltereléssel és kétséggel szembesülnek.

Geoffrey Hoppe könyvei 30% kedvezménnyel vásárolhatók meg webáruházunkban:

– Tóbiás-könyv:

– Adamus-könyvek: