Orson Scott Card & Aaron Johnston – Lángoló Föld

3.740 Ft

VÉGJÁTÉK-UNIVERZUM – Első hangy háború-trilógia 2. része

Az Orson Scott Card és Aaron Johnston által írt Első Hangy Háború-trilógia száz évvel a Végjáték cselekménye előtt játszódik, amikor is a hangyok megérkeznek a Földre, pusztulást hozva magukkal.

A Földön a politikai érdekek lassítják az összefogást, a Lunán a belső vállalati csatározások tűnnek fontosabbnak milliók halálánál. Minden Mazer Rackhamen és Lem Jukeson, valamint az embereiken múlik. Mazer Rackham Kínában állomásozó csapata egy olyan taktikát dolgoz ki, amellyel egyenként pusztítják el a hangy leszállóegységeket, Lem Jukes Holdon lévő csapatánál pedig talán ott a kulcs a Föld körüli pályán keringő hangy anyahajó elpusztításához.

Értékeld Te elsőként!
Cikkszám: gyanutlanul-1. Kategória: Címkék: , , , ,

Tetszett? Oszd meg barátaiddal!

pinterest google

A termék leírása

ORSON SCOTT CARD sok elismerést kapott író, aki tucatnyi science-fiction és fantasy bestsellerrel büszkélkedhet. A Végjáték és a Holtak Szószólója című regényei egyszerre nyerték el a Hugo- és Nebula-díjat egymást követő években, amit azóta senki sem tudott megismételni.

* * *

• Teljes cím: Gyanútlanul – Első hangy háború-trilógia 2. része (Végjáték-univerzum)
  • Írta: Orson Scott Card – Aaron Johnston
  • Témakör: science-fiction, regény
  • Eredeti ár: 4 990,- Ft
  • Kiadó: UNIO MYSTICA Kiadó
  • Fordította: Hargittai Krisztina
  • Borító: Balogh Gabriella
  • Oldalszám: 448
  • ISBN: 978-615-5546-59-4
  • Méret: 130 x 198 mm
  • Megjelenés dátuma: 2023.02.08
  • Kötés: Puhafedeles

Vélemények

There are no reviews yet.

„Orson Scott Card & Aaron Johnston – Lángoló Föld” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük